Bordjes bij een graf (grafnummers)

Door overlijden / verhuizing buiten de Gemeente is de rechthebbende niet te achterhalen. Daarom verzoekt de Gemeente Assen aan een ieder die inlichtingen kan verstrekken over mogelijk belanghebbenden /  rechthebbenden van de graven op bijgaande lijst onderstaand telefoonnummer te bellen.                            
De begraafplaatsadministratie: 14-0592 Graag met vermelding van het grafnummer.      

April, 2022                                                          
                            
Grafnummer    1e overledene    2e overledene    Uitgiftedatum graf                
I/A/399    Annechien Siebring        02-01-1962                
I/A/415    Leonardus Brons    Elsina Kuhlman    22-02-1962                
I/A/453    Lantina Pietrdina Lippens        07-11-1962                
I/A/466    Femmigje van der Schans        28-05-1962                
I/B/177    Popo Boer    Annechien Doek    27-11-1967                
I/B/402    Grietje Hazeveld    Hendrik Takens    15-04-1957                
I/B/411    Willem Lutke jr    Trijntje Lutke    05-08-1957                
I/B/417    Willem Lutke     Hendrikje Zuidberg    07-10-1957                
I/C/205    Istvan Herzog    Ida Mariafoldi    03-05-1967                
I/C/280    Wilhelm Schonhard    Elisabeth Vermeer    08-03-1967                
I/K/3A    Rene Evert Ruiter    Ellen Jolanda Ruiter    10-01-1972                
I/K/248    Esmee Sara Bel        15-01-2002                
I/K/253    Natasja Hilbrands        26-11-2002                
II/D/36    Fokkina Winter        14-12-1972                
II/D/329    Hilligje van der Veen    Harm Schonewille    14-11-1972                
II/D/336    Meine Van Halen    Hendrikje Benjamins    18-12-1972                
II/D/345    Johannea Andries Klugkist    Jannetje Kraak    29-11-1972                
II/D/352    Jan Meijering        09-10-1972                
II/D/359    Janke Pieters    Johannes Mulder    07-09-1972                
II/D/363    Fenna Meestra    Eelke Meestra    08-05-1972                
II/D/387    Albert Boers    Klaasien Velthuis    10-05-1972                
II/D/406    Jan Boerhof    Maria van der Heide    14-01-1972                
II/RKU/9    Jan Kramer        15-07-2002                
II/RKU/10    Catharina Kop    Jan Willem Wiltvank    02-07-2002                
II/RK/118    Maria Hindriks        14-06-1982                
II/RK/119    Jan Wolters        14-06-1982                
II/U/54    Aaltje Pijpstra    Hendrik Mulder    07-05-1992                
II/U/61    Chatal Zuidema        04-12-1992                
II/U/139    Aukje van der Veen        03-07-1997                
II/U/173    Jan Jansen        08-02-2012                
III/A/97    Ella Gerda Schaap        20-12-1982                
III/A/145    Anje Jacoba Alberts        23-10-1987                
III/A/177    Lukas Oosteijen    Jantje Tamming    30-01-1987                
III/C/381    Daniel Doldersum        13-04-1982                
III/C/397    Pieter Bodenstaff    Afina Odding    13-09-1982                
III/C/403    Seeske de Jong    Tjalle Dijkstra    11-11-1982                
III/C/404    Bartje Veenstra        18-11-1982                
III/C/406    Willem Hakkenes    Jantje Horlings    10-12-1982                
III/D/487    Harma Bosma    Catharina van den Nieuwenhof    24-11-1980                
III/D/512    Harm Triemstra    Harmina Hein    02-06-1981                
III/E/686    Willemke Rop    Jantje Folkers    26-04-1977                
III/E/701    Maarten van der Kraan        06-12-1977                
III/E/793    Jantje Sturing    Willem Eekhof    23-08-1977                
III/F/135    Johannes Scholtheis    Albertje Lippens    14-10-1991                
III/F/149    Jan Christerus        06-06-1991                
III/F/169    Aaltje de Jong        04-02-1992                
III/F/172    Maarten Izaak Hendrik    Helena Tehusalawane    17-07-1992                
III/F/173    Gesina Berendina Harbers        15-07-1992                
III/F/177    Jan Nugteren    Emma Garmina de Wilde    19-05-1992                
III/F/184    Hermina Pattiasina        09-04-1992                
III/G/206    Dirk de Boer        17-04-1992                
III/G/208    Anna Maria Hidding        13-11-1992                
III/G/211    Bouke Tel    Helena Hindriks    15-10-1992                
III/G/210    Johannes Schuurhuis    Geessine Heling    16-10-1992                
III/G/213    Roelofje Kemfers        06-10-1992                
III/G/220    Jantje Kerssies    Lukas Schipper    07-08-1992                
III/G/222    Peter Leonard Daverschot        30-07-1992                
III/I/216    Willem Semuel Soplanit        07-10-1997                
III/I/232    Marijke Sonja Lumalessil        21-05-1997                
III/I/234    Jakoba Noya        29-05-1997                
III/I/254    Nanny Nakken    Reinder Hilbrands    30-01-1997                
III/I/256    Berend Westerveld    Petronella Groen    30-05-1997                
III/I/290    Samuel Kaidel        01-02-1997                
IV/A/159    Willem Dik    Aaltje Kampstra    05-06-2001                
IV/A/205    Frauke Stuive        28-01-2002                
IV/A/206    Henderika Schonewille        23-01-2002                
IV/B/5    Jannes Stuurwold        11-03-2002                
IV/B/11    Douwtje Klomp        28-01-2002                
IV/B/32    Wilhelmina Roelofina Korbee    Cornelis van Wolferen    03-06-2002                
IV/B/37    Rudolf Walstra        24-07-2002                
IV/B/39    Martha Lusikooij        20-09-2002                
IV/B/43    Markus Bathoorn        12-07-2002                
IV/B/46    Ingeborg Heling        25-06-2002                
IV/B/55    Henderika Loman    Johannes Loman    01-10-2002                
IV/B/56    Fenna Gretha van Dijken    Frans Draaisma    26-08-2002                
IV/B/68    Kunje Medema    Riepke Jan Klok    05-12-2002                
IV/B/77    Harm Sluijer    Anje Bijsterveld    31-12-2002                
IV/B/80    Adrianus van Altena        23-10-2002                
IV/B/82    Hillegie Dijkema    Hendrik Ax    25-09-2002                
IV/U/26    Geert Ottens    Cornelus Ottens    16-11-2001                
IV/U/28A    Albert Smit        14-08-2002                
IV/U/36    Helena Kuipers        22-08-2022                
IV/U/39    Geertje Geertsma        10-07-2002                
IV/U/42    Pieterdina Smit        03-07-2002                
IV/U/50    Margaretha van Urk    Herman Adriaan Verhoef    18-11-2022                
IV/U/54    Hinderikus Riemer Dik        17-12-2002                
IV/U/55    Irene Elze Lantinga        20-12-2002                
IV/U/243    Wilhelmine Auguste Jansen        22-06-2012                
IV/U/247    Louis Korperaal        05-11-2012