Bordjes bij een graf (grafnummers)

Augustus 2020

Bij deze graven heeft een jaar lang een bordje gestaan, geen reactie van de Rechthebbende of andere familieleden ontvangen.

Grafnummer    1e overledene    2e overledene    Uitgiftedatum graf
            
Overschrijven rechthebbende op naam van de Gemeente Assen.    
Bij deze graven heeft een jaar lang een bordje gestaan, geen reactie van de Rechthebbende of andere familieleden ontvangen.    
De graven zijn in 2019 verlopen.    
   
Grafnummer 1e overledene 2e overledene 3e overledene Uitgiftedatum graf
I-A-118 Geertje Kok / Hendrik ter Mast  07-02-1959
I-A-161 Kornelis  Aalders / Elisabeth Drenth  01-05-1959
I-A-201 Hedwig Agatha Jacomina Lunshof / Dirk Johannes de Jong  21-12-1968
I-A-561 Hendrik Joling / Annechina Duursema  23-07-1964
I-A-683 Anja Lautenbach / Berend van Bon  01-02-1964
I-A-684 Wietske Beijert / Hendrik Koops  03-02-1964
I-B-102 Frans Sopacua / Sovia Thenu  09-12-1969
I-C-5 Fennechien Bos   24-02-1969
I-C-306 Erna Ella Plaschke   24-02-1999
I-C-308 Geert Oosting / Derktje Saaktje Oosting / Gezina Jacobtje van der Ploeg 08-02-1999
I-C-315 Christian lumupuij   06-01-199
I-C-320 Rinse Terpstra   05-01-1999
I-C-321 Elisa Hukom   11-03-1999
I-C-329 Femmigje Vuurboom   01-04-1999
I-C-340 Wijnand Arend van der Pol   23-04-1999
I-C-343 Johannes Jacobus van der Rijst / Hendrikje Kip  14-04-1999
I-C-344 Jan Snippe   25-03-1999
I-C-345 Trientje Geut   08-05-1999
I-C-350 Helena ten Berge   26-04-1999
I-C-351 Wilhelmina Tibboel   29-04-1999
I-C-354 Geradina Klasina Bennink   02-06-1999
I-K-16 Harmina Miriam van der Lei   26-05-1989
I-K-144 Walid Moselma   23-11-1999
II-D-185 Hendrik Koerts / Willemina Heidema  09-08-1976
II-D-245 Simon Augustinus Lobij / Josephina Missij  25-03-1974
II-E-512 Jantje Sloterwijk / Hinke Beijert  14-11-1969
II-E-517 Roelof ten Hoeve / Aaltje Ottens  27-11-1969
II-E-577 Pieter Zaagman / Gijliena Munk  06-04-1969
II-E-582 Barteld Krikken   29-04-1969
II-E-588 Hessel Kielstra / Janke Dupon  10-03-1969
II-E-607 Jantje Sturing / Wolter Kruid  28-07-1969
II-RK-236 Regina Catharina Schikan / Casimir Francois / Isedore v.d. Heijden  06-06-1969
II-U-10 Annigje Wielinga   05-06-1979
II-U-36 Hetty Mathilde Walbeehm   01-09-1989
II-U-186 Aleida Lijp   08-04-1999
II-U-188 Cornelis Timmerman   21-04-1999
III-A-29 Elisabeth Petronella Bodaan   13-02-1989
III-A-30 Jan Hindrik Ebbinga   03-03-1989
III-A-44 Johannes Franciscus Theodorus Penning - Jeichien Warners  09-05-1989
III-B-934 Johannes de Jong / Johanna Hazeveld  02-07-1986
III-D-575 Arendje Laning / Jacob Cornelis / Jelte Wolthuis  03-03-1980
III-D-580 Jantje Etten / Egbert Nijdam  12-11-1979
III-D-582 Berend Heukers   21-11-1979
III-D-586 Aaltje Kroezen   17-12-1979
III-D-591 Sieger Jan Heijs / Annechine Ubels  17-09-1979
III-D-596 Gosse Zwikker   18-09-1979
III-D-611 Johan Brandsma / Margje Mulder  16-07-1979
III-D-624 Gerrit Meijer / Alberdina Christerus  07-05-1979
III-D-625 Albertje Fokkens / Jan Hendrik ten Hoonte  11-05-1979
III-D-626 Meindert Kamminga / Tjaakje Wever  17-05-1979
III-D-627 Gerrit Jan Kok / Alberta Willems  09-03-1979
III-D-636 Erik Boer   01-02-1979
III-E-730 Petrus Harmannus Linker / Dins Neissina van Dijken  15-01-1979
III-H-176 Willemina Hinderkien   03-08-1994
IV-A-3 Trijntje Klok   18-08-1999
IV-A-12 Marcus Holtrop / Adriana Berdiena van der Meer  07-08-1999
IV-A-25 Geertje Veeninga / Anna Veeninga  24-09-1999
IV-A-55 Dikkie Janet Rispens   11-10-1999
IV-A-57 Johannes Harm Beerta   20-10-1999
IV-A-59 Johannes Mattheus Conelis van Dijck   13-10-1999
IV-A-122 Gesiena Veldkamp   28-12-19999
IV-A-124 Jan Jager   18-11-1999
IV-A-212 Helena Jongbloed   11-11-1999