Ondernemersteam

Het ondernemersteam bestaat uit vertegenwoordigers van de gemeente Assen, Werkplein Drentsche Aa en Alescon. Wij werken samen om u als ondernemers snel en effectief van dienst te kunnen zijn. Bel ons op 14 0592 of mail ons via info@assen.nl

Wij werken samen om ondernemers snel en effectief van dienst te kunnen zijn.

Wat brengen wij in?

Economische zaken Gemeente Assen

Wij kennen de plaatselijke markt als geen ander. Wij helpen u graag met het vinden van de beste locatie voor uw onderneming; bij uitbreiding of als starter. Daarnaast zijn wij u van dienst bij het vinden van mogelijkheden voor subsidies, het introduceren van u in de netwerken en wat er nodig is bijvoorbeeld qua vergunningen. Voor al uw ondernemersvragen kunt u bij ons terecht.

Werkplein Drentsche Aa

Wij ondersteunen mensen bij het zoeken naar werk, waarbij we een win-win situatie zoeken met de werkgever. Als u iemand in dienst neemt, dan kunt u hier financiële ondersteuning voor
krijgen. Wij zijn de sociale dienst voor de gemeenten Aa en Hunze, Assen en Tynaarlo.

Alescon Werk/Leerbedrijven

Werken leer je door te werken: Alescon levert mensen die ondanks hun ziekte of beperking graag aan de slag gaan. Wij hebben gemotiveerde medewerkers onder professionele begeleiding tegen een goede prijs/kwaliteit verhouding. Geen bemiddelingskosten, geen risico rond ziekteverzuim.

Bel ons!

U wilt graag snel en effectief antwoord op  uw vragen. U kunt bij ons terecht op het gebied van:

  • vestigingslocaties
  • vergunningen
  • sroi
  • personeel
  • subsidiemogelijkheden
  • detachering
  • maatschappelijk betrokken ondernemen
  • ondersteuning ondernemerschap
  • introduceren in netwerken

 

Hester de Rijk

Hester de Rijk
Maandag t/m vrijdag 08:00 uur - 18:00 uur, woensdag afwezig
06-23596808
h.rijk@assen.nl

Gert-Jan van Oosten

Gert-Jan van Oosten
06-10644784
g.oosten@assen.nl

Marcel Zwiers
Marcel Zwiers
Industrie Transport & Logistiek Afspraakbanen
Maandag t/m vrijdag 09:00 uur - 17:30 uur, woensdag afwezig
06-21104775
m.zwiers@wpda.nl

Ina Greveling
Ina Greveling
Horeca
Maandag t/m vrijdag van 08.30-17.00 uur
06-31758949
i.greveling@wpda.nl

Rianne Schuinder
06-46943654
r.schuinder2@assen.nl

Robin Slag
Robin Slag
Zorg, Zakelijke Dienstverlening Schoonmaak Overheid en Onderwijs
Maandag t/m vrijdag van 08.30-17.00 uur
06-53 22 14 55
r.slag@wpda.nl

Cas van de Graaf
Cas van de Graaf
Detailhandel
c.graaf@wpda.nl
06-21 15 47 94
Maandag t/m donderdag 07.00-16.30 uur, woensdagmiddag en vrijdag afwezig

Jan Reinder Smeenge
Jan Reinder Smeenge
Bouw Techniek Groen
06-50 65 36 92
Maandag t/m vrijdag  08.00 – 17.00
j.smeenge@wpda.nl

Diana Gorter

Zakelijke dienstverlening Overheid Onderwijs
Diana Gorter
06-11147910
Maandag t/m vrijdag 08.00 – 17.00 uur
d.gorter@wpda.nl